| Nousername a întrebat:

Sunt in a patra zi de menstruatie si numai curge asa de rau, foarte putin. Verisodrul meu merge la piscina si as vrea din suflet sa ma distrez cu el deoarece e ultima zi in care ne vedem ca dupa aia pleaca in Germania si nu o sa ne mai vedem si eu sunt varza ca nu pot merge. Unii zic ca daca intri in apa se opreste. E adevarat? Apa nu e rece da nici calda. E intre. Nu stiu ce sa fac, imi va fi dor de el si chiar nu stiu. E a 4-a zis de obicei imi tine 3-5 zile.(am ciclu neregulat am 15 ani ). Nu folosesc OB. Nu am cum. Dar chiar nu stiu. Diseara vrea sa merg. Voi ati fost vreodata in apa? Prietena mea cea mai buna a intrat in apa in prima zi si nu a patit nimic. nu s-a vazut. acum nu stiu ce sa fac!crying merg sau nu. nu pot sa merg si sa stau imbracata acolo, deci ori merg ori nu. Voi ce ati face?

Răspuns Câştigător
| Larysa13 a răspuns:

Pai daca zici ca nu iti curge mult poti mergewinking
Nu patesti nimic si nu se vede...happy
Eu in locul tau as mergebatting eyelashes)hee hee)

3 răspunsuri:
| Lullu21 a răspuns:

Ai putea sa te imbraci in costumul de baie, si sa iti iai sortici sscurti, sa nu se vada absorb. daca intri in apa sa ai grija sa nu ti se ude ab.Eu m`am scaldat in asa perioada si nu am patit nimic.

| AnaÎşiSchimbăNumele a răspuns:

Eu as merge si mi-as lua pantaloni scurti peste costum, evident nu as intra in apa. Mi se pare scarbos sa intri in apa atunci, mai ales ca mai sunt si altii pe-acolo. Nu e piscina ta, stii?
Dar poti merge ca sa stai cu verisorul tau, sau puteti sa faceti altceva, daca el nu tine neaparat sa mearga.

| AngelCrystals a răspuns:

Daca piscina este exterioara poti sa zici ca ai venit sa te bronzezi Daca neaparat vrei intra in apa si nu sta mult (cateva minute).