| Irapahehell1fan a întrebat:

Sunt in clasa 3 si vrea să sărut o fata si nu stiu cum?

7 răspunsuri:
| GreenVoid a răspuns:

Ii iei mana, o duci langa gura si i o pupi.(acea persoana trebuie sa fie maica ta ca se chinuie cu un copil copac, ca tine)winking

| GreenVoid a răspuns:

Cica "asteapta pana faci 15+" atunci intreaba cum sa ****. daca in clasa a treia vrea saruturi laughing

| Crainstorm20 a răspuns:

Doamne. Cati ani ai? Serios esti prea mic. Asteapta sa ai 15+ ani dupa pui intrebarea.

| FabianelSHAF a răspuns:

O să vorbesc cu gheymării să facă un tuturorial pentru tine, sărutul necesită o pregătire cu un program foarte complex, se poate executa cu oricine.

| Dontsaygoodbye a răspuns:

Nici nu trebuie.

| VreauSaAjut2000 a răspuns:

Pai cu limba, dar avand in vedere ca esti fanul lui iRaphahell + ca esti clasa a 3-a, las-o pe mai tarziu