| YukyTsukiyomi a întrebat:

Sunt in clasa a 7 si am fost combinata cu un baiat tare dragut dupa 2-3 saptamani mi0a spus prin intermediul unei prietene ca nu ma mai place si vrea sa ne despartim dupa l-am vazut pe mess si l-am intrebat daca nu putea sa-mi spune in fatasi el mi-z zis ca nu vroia sa-mi raneasca sentimentele si...chestii de astea SPUNETI-MI CUM SA-L FAC SA MA PLACA DIN NOU? AJUTATI-MA VA ROOGGGGG!

3 răspunsuri:
| →βσσblėėŝ←׃╳ a răspuns:

Tocmai pentru ca ti-a zis prin intermediul unei pr ti-a ranit mai tare sentimentele. mai exact tu vrei sa il faci gelos dupa sau sa te impaci cu el? Eu zic sa nu te mai impaci cu el pe deasupra ca nu ti-a dat papuci ti-a trimis si pe altcineva, ar fi o prostie sa te impaci cu el.

| ana2205 a răspuns:

Nu a avut destul curaj sa iti spun in fata ca vrea sa va despartiti, deci se teme de tine asa ca de ce ai vrea sa te impaci cu el?! Oricum fa-l gelos, arata-i ca nu iti pasa ca te-a parasit ca ai gasit pe cineva mai bun sau ca iti e mai bine singura, RRAZBUNATE spune fetelor ca e fricos, ca nu a avaut sange in el sa iti spuna ce avea de zis...ma intelegi.Acum gandeste-te daca te merita!

| FeTTiza a răspuns:

Fa-l gelosbig grin Schimbati lookul, Trimite poze sexyhappy, Fai ciste cu un suc si zambeste lungggg, Arunca o privire provocatoare, Spune-i caty place freza lui,