| YukyTsukiyomi a întrebat:

trec in clasa a-7 si sunt combinata cu un baiat dgzz, dar m-am suparat tare pe el si acum el s-a suparat pe mine ca eu m-am spuarat pe el stati sa va spun toata poveste:
Eram itr-o zi la un loc in care ne intalneam eu si prietenii mei si trebuia sa vina si yubi meu dar a spus ca trebuie sa se duca la Biserica dar vine sa ma vada am asteptat 1 ora 2 ore il sunam la fiecare 10 min sa vad daca mai vine dar nu raspundea dupa si-a inchis telu... dupa vreo 5 ore vine la noi si eu eram in alta parte dar o prietena de-a mea s-a dus la el si i-a spus ca eram supz pe el (logik) era uimit si a venit la mine dar nu l-am bagat in seama dupa A plecat. dupa 3 zile m-a contactat pe mess si m-a intrebat dc sunt supz si i-am povestit. El avea un prieten pe numa Florin si cica i-a spus lui ca trebuia sa vina doar la intratre in parc (locul unde stateam) dar prostul ala nu i-a spus. Intr-un final ne-am impakat. Dupa 3 saptamani mi-a spus ca vrea sa ne despartim pri intermediul unei prietene ...ne-am despartit si eu inca il mai plac c sa fac? AJUTATI-MA VA ROGGGGG!

Răspuns Câştigător
| oareux a răspuns:

Pai.incearca sa vorbesti cu el.intreaba`l care e motivul despartiri. Cereti scuze pentru atunci.Sau poate te-ai gandit ca place alta fata?
Daca nu vrea sa va impacati lasa`l in pace mai sunt baieti pe pamant si nu e nici primul(cred) nici ultimu` prieten din viata talaughing
Sh daca nu vrea sa va impacati pari nepasatoare dupa aiawinking
tine minte "baieti vor fetele pe care nu pot sa le aiba"

2 răspunsuri:
| Cubulets a răspuns:

Contacteza-l si tu si intreaba-l de ce a vrut sa va despartiti el atunci cand a avut o nelamurire te-a intebat si tu i-ai zis de ce erai suparata folosestete de chestia asta si poate ca iti va spune motivul

dar incearca sa il impaci cu usurelul sau daca esti genul de fata tupeista spune-i direct ca inca il mai placi si nu vrei sa va despartiti si cu asta ai terminat

| deiutza_4845 a răspuns:

Pai nu stiu c sa zic thinking artrbui sa mergi sa vb cu el sa il intrebi dc v-ati despartit... si sal intrebi daca vrea sa va mai imapacti altceva nu stiu c i`m sorry sad