| paulbadboy a întrebat:

Sunt in clasa a vii a.Cum ar trebui sa ma comport cu o fata in asa fel incat sa o fac sa ma plac si sa vrea sa fie cu mine? Da plz,,, nu ziceti nimic cum se zice "OFFTOPIC"(sa invat sau etc)! ca?

Răspuns Câştigător
| Bebitza_3599 a răspuns:

Pai mai intai dai de inteles ca o placibig grin condu`o acasabig grin fii dragut cu ea... iai apararea de fiecare data cand gresestebig grin apropieta tot mai mult de eabig grin deveniti cei mai buni prieteni aflai ce ii place sa faca in timpul liberbig grin ce muzica ascultabig grin iesi un weekend la un filmbig grin la o pizzabig grin petrece`ti tot mai mult timp cu ea si afla daca si ea te placebig grin apoi numai este decat un simplu pas:intrebarea"vrei sa fim impreuna?" si gtathinking succes:*

4 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, fi tu insuti, vb cu ea frumos, stai pe langa ea, zambeste-i, daruieste-i ceva, orice, ceva simplu si dragut, bafta.

| fabogov a răspuns:

Nu o poti face sa te placa. Singurul lucru pe care il poti face este sa ramai in mojlocul atentiei, sa te faci observat de catre ea, si de aici decizia este in totalitate a ei. Facand gesturi frumoase, tandre, dulci, iti poti mari sa zic asa... avantajul, o faci sa te indrageasca. Din momentul in care te va indragii...sunt 2 cai...si ea alege pe care o urmeaza.
1. prieten bun, care nu implica relatie...pe care se poate baza
2. potential prieten, daca gaseste in tine ceeace cauta.
Succes.

Răspuns utilizator avertizat
| meyony a răspuns:

Si eu sunt tot in clsa a 7-ea.pai sa vedem, tu cam ce stii despre ea?