| Maream a întrebat:

Am o colega in clasa de care nu imi place, dar as vrea sa i-o pun, intelegi voi. Are sani, fund de toate si nu stiu cum sa fac sa o invit la mine, ce sa fac? Ziceti-mi voi cum ar trebui sa ma comport, ce sa ii zic?
Ps: Ma inteleg foarte bine cu ea.

15 răspunsuri:
| morningstar a răspuns:

De ce ai si colege care nu au asa ceva?! laughing

| WeedGotMeCrazy a răspuns:

Ba coite, daca ai **** si sti sa o folosesti si ai pretentii so ****, trebuie` sa ai si vrajeala necesara!

| Maream explică (pentru WeedGotMeCrazy):

Bine ma, ea e mai diferita decat celelalte! Nu prea o poti lua cu zaharelul asa de usor. De aia va intreb ceva metode prompte.

Răspuns utilizator avertizat
| cinenuvedenustie a răspuns:

Din moment ce sustii ca vrei sa "i-o pui" inseamna ca iti place, cel putin cum arata, nu te mai contrazi singur.

| SMarius a răspuns:

Pai na...pentru inceput ar trebui s-o combini, k nu e prostituata sa mearga cu tine acasa ca sa...

| bobocel12 a răspuns:

Fa-o geloasa.

| sebysebastian a răspuns:

Nu crezi ca e pacat de amicitia/prietenia pe care o aveti? Parerea mea ar fi sa o lasi mai moale! Chiar daca arata bine si e dotata, acum sincer iti spun!

| S0RYN3L a răspuns:

Am si eu o intrebare. mai ai colege in clasa genu asteia laughing