| Andukx a întrebat:

Sunt in clasa a VIII-a si trebuie sa fac un "afis al clasei". Nu prea stiu ce sa scriu/desenez. Ceva idei?puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Mi16 a răspuns:

Doar tu trebuie sa faci sau fiecare are contributie?
Scrie citate despre prietenie, colegialitate (nu stiu daca am scris bine dar sti la ce ma refer laughing), mesaje de "imi pare rau " ca se termina clasa a 8a si nu o sa mai fiti toti colegi... etc. de desenat nu prea stiu thinking

4 răspunsuri:
| Alexăndruţaa a răspuns:

Deseneaza niste elevi, fiecare.n bancile lor. si pe margini pune citate de genu "Cu ei zambesc mereu" sau. "cele mai frumoase zile petrecute impreuna". Succes; o3

| D3IuTzA14 a răspuns:

Pai cred ca te pot ajuta.Afis al clasei sa cuprinda ce?;-s

| Andukx explică (pentru D3IuTzA14):

Poi...Un afis. Ceva gen poster, numai ca trebuie sa mai scriu cate ceva. App si pe o tema de craciunhee hee:*

| Andukx explică (pentru D3IuTzA14):

Poi un afis. Ceva gen poster numai ca trebuie sa mai scriu cate ceva. App si pe o tema de craciunhee hee:*. Cred ca v-am innebunit [scuuzee:*].