| mari_3334 a întrebat:

Sunt in clasa a9a si am profesori cam aspri...am prins frica de ei, imi e teama de cat d greu o sa fie anul acesta si ca nu o sa iau note bune avand in vedere ca profesorii cer foarte mult. ieri si alaltaieri am venit acasa si am inceput sa plang. sunt speriata de profesori... nu stiu ce sa fac sa imi dispara frica crying

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa inveti si sa te linistesti. Cunostiintele acumulate zi de zi te vor vindeca de frica. Numai cine invata nu se teme. Gandeste-te ca de acum incepi sa lucrezi pentru viitorul tau. happy

3 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Si mie mi-ar fi. daca aveam de gand sa nu invat.

| jedi_8834 a răspuns:

Stai linistita, nimeni nu ramane in clasa a 9 awinkinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Infruntati frica.treci anul infruntandu-ti temerile si victoria va fi a ta asupra ta insuti.este cea mai frumoasa victorie.