| FlyingSparkle a întrebat:

Sunt in pana de idei. ma puteti ajuta? ce filmulete mai pot pune pe youtube? chiar nu imi mai vine nimic in minte... ce sa mai filmez? va rog, ajutati-ma big grin

2 răspunsuri:
| newperson4him a răspuns:

Fa-ti poze cu niste prieteni\ prietene din care fa un videoclip si pui o melodie de prieteniebig grin.

| iTami a răspuns:

Fa si tu un slideshow cu scene din manga ta si intituleaza-l "My Manga Dreamer opening" sau ceva.
Sau fa tributul (sau cum ii zice) l=unui personaj de-al tau sau de-a altcuiva.nu stiu.
sau "my anime opening"
sau de exemplu cum fac aia cand o poveste anime se potriveste cu o melodie. pune melodia si scene din animeul ala.
si apropo, cum te cheama pe You Tube?