| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti spune va rog cum sa ma filmez pentru youtube? Vreau sa pun un tutorial pe youtube dar nu stiu cum sa il filmez... Va rog din suflet sa mla ajutati! Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| 0Andrew0 a răspuns:

Cu programul FRAPS: http://www.fraps.com/download.php

5 răspunsuri:
| ady91 a răspuns:

Cu aparat digital, telefon, webcam (asta daca ai unul mai performantwinking ).

| Ralutzyy a răspuns (pentru ady91):

Da. Asta stiu. Dar ce buton sau ce fac ca sa ma filmez cu camera de la laptop?

| Ralutzyy a răspuns:

Darvreau sa ma filmez pe mine nu un joc... Asta cum fac?

| Clawd3lw a răspuns (pentru Ralutzyy):

Cu o camera video.

| Ralutzyy a răspuns:

Da. Asta stiu. Dar ce buton sau ce fac ca sa ma filmez cu camera de la laptop?