| roox a întrebat:

Sunt într'o problemă marestraight face
Termin a 7-a şi la anul' o să am o altă profesoară de limba română.
şi la mine durează un semestru să mă acomodez cu un nou profesorstraight face şi la examen (sau ce va fi la anul')vreau să iau o notă mare (pentru. ca până acum am medii foarte mari).
Din câte am înţeles eu, profesoara nu era titulară la şcoala noastră, era detaşată şi din a putut să stea doar 3 ani.

Am putea să fac o petiţie sau ceva de genu' în care să spun că vreau să fac la anul cu acceiasî profesoară?:d
Mulţumesc anticipat

2 răspunsuri:
| Sოﺁℓε a răspuns:

Buna! fix asa o sa fie si al mine si eu sunt pe saptea si pe a 8 a vien alt profesor imi pare ft rau dar nu putem face nimic eu ma acomodez repede incearca sa te gandesti ca era fost ta profesoare desi e cam greu la noi vine un profesor atat de rau cotarla il cheama cred si nu o sa mai luam noi 9 si 10 cum luma acum ci 4 si 5 maxim un opt din kate am auzit de la scoala vecina care se muta la noi.fii calma si gandeste-te ca totul o sa fi bine incearca sa te comporti excelent sa nu te rasca ca dupa din 4 nu te scoate. pa

| stefangs a răspuns:

Nu nu poti sa faci petitie dar poti sa vb cu profesoara si daca se duce la scoala unde era si isi prelungeste detasarea iti zic din experienta proprie asa a fost si la mine