| Boruga_Iulian_1982 a întrebat:

Stiti cumva cat poate sta o profesoară titulara la o scoală maxim? Avem o profesoară mai buna cu putin decât cea titulara si vreau sa stiu cat poate sa stea maxim la noi la scoală. Astept răspunsuri si dau funda!

3 răspunsuri:
| Otto2014 a răspuns:

Pana cand vrea ea, sau cand iese la pensie.

| ChiarEu2 a răspuns:

O profesoara titular sta la o scoala pana iese la pensie sau daca cei de la Minister o schimba!

| Boruga_Iulian_1982 explică:

Vroiam sa scriu suplinitoare dar m-am grăbit si am greșit si am scris titulara in loc de suplinitoare