| IonutPetre12 a întrebat:

Sunt intr-un spital de pediatrie din Bucuresti.In prima zi am fost in camera cu o femeie care-si batea copiii, se certau, n-am putut sa dorm deloc.Acum sunt singur in salon.De fiecare data cand aud pasi/salvare etc ma apuca panica ca o sa vina cineva cu mine in salon.La fel, imi imaginez ca uita asistentele de mine si iar ma panichez. Jumatate de zi numai asa stau si simt ca innebunesc aici.

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă înebunești te mută la copiii nebuni.

| Derosa a răspuns:

Linisteste-te nu are rost sa te stresezi, doar relaxeaza-ts pentru a te face bine si sa pleci cat mai repede din spital, ceea ce vrei si tu, nu? Daca sunt persoane cu tine in salon atunci puneți căștile, asculta muzica uită-te la un film.