| Mihaelaa98 a întrebat:

Sunt la un hotel iar in camera exista detector de fum contra incendiului. Daca il acopar cu folie de bucatarie si fumez exista posibilitatea sa mai detecteze fumul?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu poti fuma pe hol? Sunt fotolii si masute cu scrumiere.Ce inseamna folie de bucatarie la tine?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Deci de la nesimtiti ca tine duhnesc camerele de hotel. E asa greu sa dai o fuga pana afara sa fumezi fara sa imputi camera?

| Mihaelaa98 explică (pentru suntserios):

Sunt in cantonament iar profu nu ma lasa happy m ar da afara

| suntserios a răspuns (pentru Mihaelaa98):

Ar face bine sa te dea afara

| matrix100 a răspuns:

Raspunsul tau la intrebare nu-l stiu, ce pot sa iti spun este ca sunt unele detectoare de fum care sunt sensibile la fumul de tigara, adica se declanseaza si sunt altele care nu declanseaza alarma la fumul de tigara

| Corsi a răspuns:

Incearca, nu o sa mai ai bani de hotel happy