| anonim_4396 a întrebat:

Sunt o adolescenta de 15 ani.Pana acum nu m-am sarutat niciodata cu un baiat...si imi este frica, ca atunci cand ma voi saruta cu prietenul meu... o sa d-au gres undeva. adica nu o sa stiu sa-l sarut.Va rog astept raspunsurile voastre... ce trebuiue sa fac sa sarut bine. Va multumesc mult!

22 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

TU lasa-te purtata de val ca o sa te sarute el. Nu-i mare branza ai sa vezi.

| Pho3nix a răspuns:

Nu trebuie sa te ingrijorezi. Nimeni nu s-a nascut invatat.
Totul va veni de la sine.

Succes.

| c0rn3l1uss a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=tCITaAyJR9Y :)... Uite aici un Link care te`ar putea ajuta;))

:-bd

| St!L a răspuns:

Totul va veni de la sine!hee hee
Nu-ti mai fa atatea griji.hee hee

| Andy~~Black~~Underground~~Mafia a răspuns:

Totul vn de la sine nici noi nu ne-am nascut experti raised eyebrows dar din greseli inveti ...deci nare rost sa iti faci griji la inceput o sa simti o senzzatie placuta si apoi...iti va placea si vei mai repeta pana vei stii nu e greu...succes :*

| mariutza a răspuns:

Ehh...totul vine de la sine si lasa'te purtata de val. fa ce face si el tongue cu timpul o sa fi expertahee hee

Bafta!

| MiSskAt-xx a răspuns:

Nu cred ca e o 'teorie' in a saruta. happy Cum ti s-a mai zis, lasa-te purtata, te va conduce el. Fiind pentru prima data vei avea emotii, cu siguranta, dar e placut!batting eyelashes Plus ca va ramane ca o amintire placuta pentru tine, cred!batting eyelashes

>big grin

| Ally a răspuns:

Si eu tot 15 ani am, si de cateva zile am si eu prieten da inca nu ne-am vazut asa sa ne sarutam da vine saptamana asta la disco si mi-e imi e frica de sarut ca nici eu nu m-am mai sarutat da sper sa fie totul bine si sper sa mearga chestia cu: lasa-te purtata de val ca imi e frica sa nu isi faca o parere proasta despre mine pentru ca nu stiu sa sarut.Succes si sper sa am si eu!

| buli a răspuns:

Lasal pe el sa te sarute, o sa te prinzi repede, nu e asa de greu. Nu exista o regula dupa care sa te iei, ca sa zici ca saruti bine sau nu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

elenuk mireluk

Nu trebuie sa te temi de asta.Si eu m-am sarutat la varsta de 11 ani cu prietenul celei mai bune prietene a mea iar eu nu stiam nimic. A fost un mare porc pentru ce a facut.Acum am 12 ani si imi amintesc de acea clipa. A fost intr-un fel stanjenitor dar este palpitant. Daca vrei mai discutam la 0728377296.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inchizi ochi si totul vine de la sine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incearca mai intai sa inveti sa scrii si dupa poti sa inveti si sa saruti. dupa parerea mea e mai importanta gramatica.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Haysss 15 ani eu am 13 am prieten si ma mozolesc cu el in fiecare zilaughing. Stay linistita ca nu-i greu! O sa vina tot de la sine! Orikum nu neam nascut invatati.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am 12 ani si deja m-am sarutat cu un baiatwhistling. El ma tsinea in bratse si pur si simplu am intors capul la el...si totu a venit de la sine. NU-I GREU DE LOCwinkingwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E nu e greu nnimeni nu stie de la inceput fa si u ce face si el si va essi totul bine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici eu nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deci eu am 14 ani asa eram si eu primaa data deci lasa. te purataa de val lasate moalee si inchidee ochii o sa vezi ca o sa fie super iar tu o sa inveti repede

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stai lin ca vine totul... acum o saptamana si mie mi-era frica de acest sarut dar l-am infruntat si chiar mi-a iesit bine pentru ca mi-am dorit. deci stai lin ca daca-ti doresti nici tu nu vei avea vreun esec

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu am 15.ani aproape si nu am facut'o.toata lumea zice lasa'te purtata de val.dar.nu.e.asa straight face. simplu.
poate lui nu i va placea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu-ti face griji pentru asta, nu e deloc greu.asa am fost si eu la inceput, pe mai multi i-am refuzat deoarece ma gandeam ca poate voi da gres... dar am cunoscut un baiat dela noi dela scoala pana atunci nu vorbeam cu el desi imi placea de el.si intr-o seara am iesit cu el.si... Stai linsitita nu e greu de loc.doar lasate purtata de val apoi o sa-ti placa.winking o sa fii emotionata la inceput dar apoi nu o sa mai ai probleme ori cu cine ai face astahee hee
Succes:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hei nu esti singura eu am 13 ani si nu m-am sarutat cu nimeni desi am un iubit pe care l-am cunoscut acum 3 zile bafta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Frateee toate la 12 ani aveti prlaughing`