| mulinobianco a întrebat:

Primul sarut. miine es cu prietenul meu si maybe ne vor saruta xDD nu stiu de ce mi-e frica parca. dar doresc sa se intimple acest lucru.totusi cum trebuie sa ma sarut? ce cuvinte dupa asta sa spun? cit timp e normal sa dureze? big grinbig grinbig grinbig grin stiu ca e stupida intrebarea dar astept totusi raspunsurile voaste.

Răspuns Câştigător
| RoxAnana a răspuns:

De obicei primul sarut implica doar o atingere a buzelor si apoi la urmatorul si french (asta depinde de la caz la caz) in orice caz "gen informeaza-te de pe net"...hmda e ceva acolo de retinut dar nu e ca si cand incerci asa ca priviti-va in ochi umezeste-ti usor buzele apleaca-ti putin capul (astfel incat sa nu te lovesti) si saruta-l usor (bineinteles ca la primul sarut o sa simti fluturasi in stomac dar din cauza lor te va face sa iti fie mai bine) asa ca dupa sarut musca-ti un pic buza sa vada ca ti-a placut si ca mai vrei ( nu e nimic rau in asta) si apoi stati imbratisati si pune-ti capul p umarul lui si cat dureaza asta va priveste bafta sa ne spui cum a fost Kiss... funda?big grin

3 răspunsuri:
| ησ мυѕι¢✪ησ ℓιƒє a răspuns:

Lasa totul de la sine... o sa vezi, cand incepi parca esti expert in sarut...nu trebuie sa te ingrijorezi, nu are ce sa iasa rau oh go on dupa aia, spune ce iti vine sa spui, pa-pa wave

| mulinobianco explică:

Merci mult tutror :* astazi din pacate nu sa primit sa ne intalnim dar miine sa speram ca ne vom vedea. Numaidecit o sa va spun cum a fost big grin :*

| alexutu001 a răspuns:

Buna de ce te complici asa? stai linistita lucrurile vor merge de la sine.de zis nu trebuie sa zici nimic "traieste momentulbig grin" cat despre cum sa te saruti o sa te invete prietenul tau si mai ales daca stie ca e primul nu o sa zica nimic despre asta daca e primul si la el invatati impreunahee hee bafta sa ne zici ce ai facuttongue