| ionut_8527 a întrebat:

Sunt plictisit ziceti si voi niste idei pentru ce as putea face. Fundita pentru cele mai bune idei

Răspuns Câştigător
| dizu a răspuns:

Plimbate cu degetu pe harta happy

6 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

-raspunde la intrebari pe TPU
-Joaca un MMORPG (ia-ti unul de aici: www.mmohut.com)

Răspuns utilizator avertizat
| deutza_3778 a răspuns:

Simplu:loveste-te cu capu de pereti.Pun pariu ca o sa-ti placalaughing.

| dolly_2106 a răspuns:

Buna.asculta muzica...iesi cu prietenii.

| dandelion a răspuns:

Fă niste brățări pentru prietenii tăi. Te asigur că vor fi plăcut surprinsi. Sînt pur si simplu foarte si foarte drăguțe. Uite pe care am făcut-o eu:
http://www.youtube.com/watch?v=E9GdATWGpJ4

Citeste o carte interesantă precum "Mayitreyi" de Mircea Eliade sau "Nunta-n cer" de acelasi autor. Asta dacă esti o fire romantică.
Fă curat!
Pregăteste un fel de mîncare cu care apoi te vei împărți cu altcineva!

| Mistik a răspuns:

Sa iti suni prietenii sa iesi cu ei pe undeva intr-un parc, sa vizualizezi un film bun, sa iti inviti prietenii acasa, sa asculti muzica preferata.O zi placuta incontinuare.big grin