| anonim_4396 a întrebat:

Sunt putin plinuta...defapt vreau sa dau jos din burtica am facut putina si as vrea cam in 2 sapt s-o dau jos si solduri si dp fundlaughing ce e mare si bombat si nu arata bine la picioarele mele care sunt mai slabe cv exercitii va rogpuppy dog eyes

4 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sall! Alergari, la inceput, 1-3km, seara coarda 1- ora! O data sau de doua ori pe saptamana, bazin! inainte de culcare, mobilitate! Hrana, cat cuprinde, si diversificata! Pa!

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

In 2 saptamani nu o sa reusesti aproape nimic, pentru ca e foarte din scurt, trebuia sa te gandesti cu 2-3 luni inainte tongue E mult de discutat si explicat, dar daca vrei, te pot ajuta.Au un mesaj de la minewinking

| vioreld a răspuns:

Buna! Pentru burtica iti recomand abdomenele iar pentru solduri si fund iti recomand genoflectiuni si alergari! Astea sunt cele mai recomandate exercitii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mersii:*