| laura3 a întrebat:

Sunt recomandate pastilele Alevia - complex pentru slabit tinand cont ca am 14 ani? :* dau fundita

Răspuns Câştigător
| AnnyXoxo a răspuns:

Pai. eu zic sa nu le folosesti pentru ca iti pot strica organizmul si flora intestinala mai ales daca ai doar 14 ani. eu zic sa ti o dieta cum este balerina - Ora 8:00 – 1 cafea.
- Ora 10:00 – 2 oua fierte
- Ora 12:00 – 1 pahar suc de rosii
- Ora 14:00 – 100 g sunca sau 1 felie paine prajita
- Ora 16:00 – 1 mar
- Ora 18:00 – 100 g branza slaba
Se slabeste 1 kg/zi.

sau. thinking

mananci o saptaman doar fructe, legume, lactate slabe si o sa slabesti in mod surprinzator.

sper ca am ajutat

2 răspunsuri:
| buterfly a răspuns:

Eu zic ca nu e tocmai buna ideea cu pastilele mai ales daca nu ai vb cu un medic.Cel mai bine poti slabi prin sport si e si mai sigur!winking

| CrisutzuxD a răspuns:

Nu e bine sa iei pastile de slabire cand esti ink in crestere...treb sa ti o dieta naturala