| SMarius a întrebat:

Sunt (sau erau) niste tigari de astea, normale, dar maro si cu aroma de ciocolata...imi puteti spune cum se numesc?

Răspuns Câştigător
| AlexandruAnst a răspuns:

Este vorba de sunday fantasy
http://www.google.ro/......tp?/imgres

| SMarius explică (pentru AlexandruAnst):

Stii si cam cat costa? si de unde le pot cumpara, k la magazinele obisnuite banuiesc ca nu gasesc... poate la omv?

| AlexandruAnst a răspuns (pentru SMarius):

12 lei parca. Atat am dat eu anul trecu mai mult de 12 lei si ceva nu costa.
Le poti gasi la benzinarii in general sau la de la magazine pe unde mai vezi in vitrine trabucuri. Multa bafta si enjoy the tastewinking

| SMarius explică (pentru AlexandruAnst):

Mersi mult...m-am mai fumat de alea, sunt bune?

| AlexandruAnst a răspuns (pentru SMarius):

Tu nu vei simti deloc gustul de ciocolata insa cei din jurul tau vor observa asta.

| SMarius explică (pentru AlexandruAnst):

Perfect...mersi mult de tot!