| paulik33 a întrebat:

Sunt student in bucuresti si n-am o situatie financiara excelenta. Aveti idee unde mi-as putea gasi un part-time ca sa mai pot scoate niste banisori?

Răspuns Câştigător
| Deelya a răspuns:

Practic: imparti pliante in mall sau carrefour sau stiu eu unde vor aia.sau: ai un produs de exemplu mustar.iti da o tarabuta si o uniforma si dai clientilor sa deguste noul produs.(de regula in centre comerciale)

3 răspunsuri:
| Deelya a răspuns:

Ca sa ti poti continua cursurile poti incerca promoter.se plateste la zi sau ...nah fiecare cu politica lui. unii platesc dupa o luna dar platesc

| paulik33 explică (pentru Deelya):

Ai putea sa-mi dai si mie mai multe detalii in legatura cu job-ul acesta, am citit eu cate ceva pe net dar n-am fost extrem de lamurit.

| Deelya a răspuns (pentru paulik33):

Practic: imparti pliante in mall sau carrefour sau stiu eu unde vor aia.sau: ai un produs de exemplu mustar.iti da o tarabuta si o uniforma si dai clientilor sa deguste noul produs.(de regula in centre comerciale)

| Deelya a răspuns:

Ma bucur ca ti-a fost util raspunsul meu.Succes in cariera!