| anonim_4396 a întrebat:

Sunt suparat prietena mea e plecata la tara si nu prea are semnald ar de 2 zile nu ma mai sinat poate s-a suparat ce mine nu stiu ce sa cred o sun si zice ca e inchis deci nu are semnal dar sunt momente cand o mai sun si suna dar nu raspunde poate fii tot de la retea? si ma mir ca nu ma suna inapoi straight face poate s-a suparat pe mine nu prea stiu ce sa fac sunt super suparat

1 răspuns:
| figure a răspuns:

OK. Esti suparat ca prietena ta nu te suna. Care este intrebarea?

Tu singur presupui ca nu are semnal.

Lasa-i un sms (un singur sms, ideal nu de om suparat sau disperat) sa o intrebi daca este bine.

Apoi intoarce-te la oile tale si nu te mai stresa / lamenta atata pentru lucruri care oricum or sa se lamureasca in cateva zile.