| DiamanteleSeSparg a întrebat:

Poate nu ar trebui sa imi fac griji dar prietenul meu nu imi raspunde la telefon, nu am mai vorbit cu el de dimineata, azi am fost ocupata am fost intr-o zona fara semnal la telefon si i-am dat mesaj.Nu cred ca e suparat pe mine, nu are de ce dar sunt foarteeee ingrijoratasad

Răspuns Câştigător
| ilovemusic5353 a răspuns:

Niciodata sa nu crezi ca e suparat, si nu ar trebui sa aiba dc mai ales ca tu esti ingrijorata.toate fetele sunt ingrijorate ca se poate intampla ceva cu prietenilor asa ca linisteste-te pentru ca nu se va intampla nimic...Esti o prietena grijulie!

1 răspuns:
| Andruşcă a răspuns:

Ti-a trecut prin cap ca poate o fi plecat la vreo mamaie cu casa in mijlocul campului sa-i repare acoperisul si are telefonul in casa fara sa-l auda? Sau o fi in vizita la cineva cu o treaba si si-a uitat telefonul acasa?

Nu iti mai face atatea griji. O sa raspunda el maine pana la urma.