| catalinst1 a întrebat:

Sunt un elev in clasa a 11 si am deja 18 ani. cel mai bine ma pricep la informatica. adica indeplinesc toate conditiile pentru a fi un operator de PC, adica cunosc aplicatiile windows, office si web design la un nivel avansat. asa ca in vacanta de vara doresc sa valorific aceste cunostinte.si ma gandeam sa ma angajez pentru perioada de 3 luni la o firma ca operator PC si.am nevoie de o acreditare.As dori sa stiu daca pot obtine o acreditare doar participand la concurs, fara a mai urma cursurile respective? Mentionez ca am participat in timpul scoli la diverse concursuri si olimpiade locale si nationale la care nu am luat mai putin de locul 4.

3 răspunsuri:
| alonet a răspuns:

In general firmele de IT te intreaba ceea ce sti nu ce foi detii... cauta firme care accepta sa te puna la incercare... si zi-le ca vrei sa lucrezi peste vara full time si apoi la program de 4 ore daca rezisti, in sensul a nu e imposibil dar asta ineamna ca te-ai pus in randul oamenilor mari care nu au timp de pierdut in fata blocului la barfa intre coji de seminte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bravo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si eu un referat despre camera web pls happy