| inna a întrebat:

Sunteti pro sau contra solar?

Răspuns Câştigător
| want2bMajestic a răspuns:

Contra...deoarece este cancerigen...

16 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu exista pros is contra. Studii stiintifice au demosntrat ca solarul creste foarte mult riscul de cancer de piele. Mai exista ceva pro de spus?

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Contra.

| Marii a răspuns:

Contra, este total nefolositor. Chiar daca soarele are si el defectele lui, solarul este dezastruos!

leonardk
| leonardk a răspuns:

Contra.

| DenissaDeea a răspuns:

Contra solarului! prefer razele soarelui natural! ca e mai sanatos pentru piele.

| selef a răspuns:

Contra.

| ellai a răspuns:

Contra.mai bine pentru sanatate e sa te bronzezi natural

| Raluca_7548 a răspuns:

Contra.

| MeMyselfAndMeAgain a răspuns:

Contra categoric

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Contra.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Contra

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

PRO.Merge de cateva ori in viata se merita la o ocazie cand nu poti sa stai sa transpiri la soarele natural, si s-au facut studii, solarul nu este cu foarte mult mai daunator decat soarele natural, singura chestie este ca e cancerigen, dar pe deasupra cancerul de piele este cel mai usor, sun multe chestii care se bat cap in cap tu fa cum simti.

| SexyBarbieDoll a răspuns:

Pro!

| anonim21 a răspuns:

Unii specialisti ne avertizeaza iar altii ne incurajeaza in privinta solarului considerandu-l mai sigur decat expunerea necontrolata la radiatiile solare. In final alegerea ramane la latitudinea noastra caci fiecare stim care este pretul pe care suntem dispuse sa il platim pentru frumusete.

| ana_6741 a răspuns:

Contra cauzeaza cancer de piele mai ales daca ai alunitze sau pistrui