| criss:) a întrebat:

Sutienele cu buretii grosi afecteaza cresterea sanilor intr-un fel? nu burete foarte gros, normal

11 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Nu iar de multe ori chiar sunt folositori nu?

| Emeraude a răspuns:

Daca nu le porti constant, nu afecteaza.

| criss:) explică:

Nu chiar foarte grosi, normali...ar fi mai bine fara burete?

| criss:) explică:

Candy daca imi permiti sa ti spun ceva...am auzit de la diferite persoane ca poti sa faci nu stiu ce daca porti sutiene cu numere mai mari sau sa ti deformezi coloana daca sunt largisad

| georgiana37 a răspuns:

Nu afecteaza nimic

| jjijnbbhfsrt a răspuns:

Daca ai nevoie de bureti grosi inseamna ca nu esti chiar atat de dezvoltata si ar trebui sa incerci sa nu porti foarte mult sutien.

| candy_5543 a răspuns:

Eu port sutien cu burete de 2 ani, si nu a afectat nimic, adica port cu o marime mai mare.deci,nu cred ca fac raubatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu port si am aceeasi varsta ca si tine.winking Nu cred ca afecteaza. Eu incerc sa port mai mult bustiera ca n`am ţâţe de sutien rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de organism.Eu am inceput sa port sutiene destul de devreme si acum am niste sani perfecti.Ma bucur ca nu ii am lasati si au o forma perfecta. Dar in general, nu, nu afecteaza cu nimic cresterea sanilor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zicea cineva ca afecteaza si ma tot gandeam si pana la urma nu are cum sa afecteze.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am inceput cu un burele mai mai maricel dar am tot scazut de la an la an.happy
Eu port sutien cu burete de 6 ani si cand port orochita care nu accepta sutien zici ca am
Deci nu afecteaza de loc
Adica no asa mi s-a intamplat mie depinde de organusmul fiecarei fete
Sper sa fiti si voi la fel ca mine