| ΛŁ3ЖΔЙĐЯΔ a întrebat:

SvS ^^ e chiar asa de rau la psihologie? adica din punct de vedere a carierei de viitor.cica cine nu are unde sa se duca merge la psihologie si in Romania nu se mai face serios aceasta profesie. voi ce credeti? FunDa pentru cel mai lamuritor raspuns ^^

1 răspuns:
| callmebeautiful a răspuns:

Sincer eu cred ca e o optiune foarte buna si nu neaparat te duci acolo daca nu ai ce sa alegi ci pur si simplu conteaza ce-ti place. Nu am auzit psihologi in Romania dar poate depinde de zona. Oricum e foarte bine platita aceasta meserie.Succes in continuare!