| ΛŁ3ЖΔЙĐЯΔ a întrebat:

SvS ^^ e chiar asa de rau la psihologie? adica din punct de vedere a carierei de viitor.cica cine nu are unde sa se duca merge la psihologie si in Romania nu se mai face serios aceasta profesie. voi ce credeti? puppy dog eyes. FunDa pentru cel mai lamuritor raspuns ^^

1 răspuns:
| Demmet a răspuns:

Eu cred ca e minunat sa ai aceasta profesie. Iti foloseste si in viata de zi cu zi. De ex. poti simti cand un om minte, poti ajuta o persoana aflata intr-un fel de depresie ceva, si poti face bani din asta. Adica inca mai au multi oameni nevoie de un psiholog.