| OctaLoL a întrebat:

Te-ai evervat\suparat vreodata atat de tare incat ai facut lucruri care nu credeai ca le vei face?

8 răspunsuri:
| AnemonaP a răspuns:

Nu,aceste lucruri se numesc accese de furie, nu esti constient ce faci in momentul acela, acionezi fara a functiona creierul.

| AliveOne a răspuns:

Neh

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, mama cand ma supara nu pot sa fac nimic ca doar e mama, dau cu pumni si picioarele in pereti, se mai intampla, e mai bine sa ma descarc...

| Rockerul23 a răspuns:

Da,de cateva ori.
Eram asa de nervos incat am sarit la bataie.

| Azazea a răspuns:

Nu credthinking
ma enervez in 2 secunde, si tot in 2 secunde imi trecelaughing
dar de ce intrebi? ce ai facut? :-s

| OctaLoL explică (pentru Azazea):

Doar din curiozitate...

| Love4Music a răspuns:

Personal nu.

| claudiulihor a răspuns:

Da.
Am ridicat tonul la mama.
Mi-am cam luat-o pe coajasad sad