| anonim_4396 a întrebat:

Te consideri un extrovert sau un introvert? Argumentează.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ambivert.
Pot sa fiu comunicativa si deschisa cu persoanele cunoscute sau necunoscute dar am momente cand sunt tacuta si imi place doar sa asist si sa analizez tot ce se intampla in jurul meu - sa-mi tin gandurile doar pentru mine. Imi "incarc bateriile " socializand dar uneori vreau timp doar pentru mine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ambiverta.Ma regasesc in ambele tipuri, cu o usoara inclinatia spre introverta.Nu imi displace sa socializez, dar sunt perfect capabila sa stau si singura, in compania propriei mele persoane.Am nevoie de o alternanta.

| Aimwork a răspuns:

De ce sunt aproape sigur ca ai o tema pe subiectul asta si vrei raspunsuri? xD
Mixt. Introvert de obicei dar cand ies undeva sunt cel mai mare extrovert. cred ca mintea mea vrea sa compenseze sau ceva.