| fair play a întrebat:

Tocmai am terminat de vazut Paranormal Activity si nu inteleg un lucru. filmu' asta se presupune ca e facut dupa niste inregistrari "adevarate"? si ca e dedicat lui katie si micah, care au murit? la sfarsitu' filmului e dedicatia si o poza. si pe actori chiar ii cheama katie si micah?laughing deci chiar nu inteleg.

Răspuns Câştigător
| anku_4442 a răspuns:

Dap si eu l-am vazut si m-am speriat ingrozitorlaughing unii zic ca e adevarat altii ...se spune ca e dupa Blair Witch Project sa te uiti si la asta ca e scarrylaughing:X

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu intelegthinking