| lola_2540 a întrebat:

Hey! care din voi ati vazut filmul Paranormal Activity? eu il credeam banal la inceput. dar apoi...si am dormit cu parintii in noaptea aia.imi imaginam monstri din fiecare umbra din camera mea. voi ce credetI? eu ii dau nota 10. app. e adevarat? chiar au murit Micah si Katie?

3 răspunsuri:
| Insanity a răspuns:

Da si eu l-am vazut si la fel ca tine, am zis ca e un film banal,. l-am vazut acasa la o prietena si apoi nu stiam cum sa ies din casa sa ajung la mine acasa mai repede.laughing. in legatura cu filmul. da este bazat pe intamplari reale dar Micah si Katie nu au murit. daca ar fi murit iti dai seama ce scandal si anchete ar fi fost pe tema asta din cauza filmuluilaughing

| Crystal1807 a răspuns:

Buna. Eu am vazut filmul...si mie mi s-a parut plictisitor la inceput, dar apoi mi-a zis varmea ca moare Micah si l-am vizionat. A fost super tare! Poi nu stiu ce sa zic...eu zic ca e adevarat big grin

P. S. Si mie mi-a fost frica laughing dar eu am dormit cu varmea

| →ღ♥•þί†ίк•♥ღ←_5819 a răspuns:

Sa sti ca si eu l-am vazut si in seara aia am dormit cu verisoaramea. Eu nu as crede ca ar fi adevat. Dar cu siguranta Micah a murit... dupa ce a fost isbit de camera nu cred ca mai supravietuit. Cat despre Katie la sfarsit scria ca cica ar fi gasit-o moarta in casa. Oricum a fost un film horror de nota 10.
Deci de la mine nota 10 pentru film... sh de abia astept a doua parte care va fi lansata in Romania parca pe 11 sau pe 12 decembrie 2010.