| maraa_9303 a întrebat:

Tocmai mi-am creat un blog. dati-mi niste sugestii despre ce as putea sa postez pe elbatting eyelashes. Multumesc:*

3 răspunsuri:
| vlaaddd a răspuns:

Sa postezi despre realizarile tale, ce faci, etc... doar este blogul tau.

| Yarinn a răspuns:

Sunt muuuulte subiecte. Eu am vreo 3 bloguri. Pe unul postez creatiile mele, pe altul ficuri, iar ultimul e facut cu cea mai buna prietena si scriem despre tot ce ne trece prin minte: povesti haioase din viata noastra, sfaturi de moda si curand va avea si o rubrica de muzica si filme (pentru ca ea e melomana, iar eu cinefila big grin )

| Dan a răspuns:

Sa postezi despre tara ta! Mult noroc!