| Andreeyutzaaa a întrebat:

Togmai m`am despartit de prietenul meu si sunt fericitahappy. As vrea si eu niste statusuri, mesaje ca sa ii arat ca nu prea imi pasa :d... Dau funda :X

4 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Eeee pisici. Lasă' status'urile. O să creadă că'ţi pasă şi că te strofoci să faci pe fericita.happy

| CrazyTeenager a răspuns:

Nu intereseaza pe nimeni de statusurile tale, inclusiv pe castrevete ala...

| Alecsa01 a răspuns:

In` fiecare` zi` alta` poza`;;], in` fiecare` zi` alt` zambet`, in` fiecare` zi` alta` privire`;>, dar` intotdeauna` acelasi` copil`!; o3

Ce` ai` face` in` n0ua` ta` viata`;-? ai` alege` oare` aceeasi` cale`/:]. sau` una` n0ua`, fara` experiente` amare`;;]!

Prefer` sa` ma` descurc` cu` ce` am`;;], prefer` sa` nu` tac`[-x, prefer` sa` nu` las`;], prefer` sa` sper` in` c0ntinuare`;-j, prefer` sa` cred` ca` dupa` n0ri` urmeaza` soare`; x!

Sa` iti` dai` seama` ca` ar` lipsi` ceva`/:]. atunci` cand` 0` sa` vezi` ca` nu` mai` sunt` in` preajma` Ta`:]. sa` te` gandesti` doar` la` Mine` mereu`;;]. si` ce` ai` in` jur` sa-ti` spuna` doar` numele` Meu`;-j!

Vrei` ceva` :]? Mai` bine` lasa`;-j! Nu` am` [-x! Nu `stiu`;-?! Nu` vreau` [-x! Nu`mi pasa`;*!
0` sa` incerc` sa` fiu` ce` vreau` sa` fiu`. cat` de` bine`, cat` de` rau`, nu` stiu` cat` de` riscant` nu` ma` intereseaza`!;-j

● Uneori`. pentru` ca` visele` sa` se` implineasca` este` suficient` sa` le` ai`!; x

Imi pare rauu`, dar n`am pret! T simti proprietarul` me0, sunt mai mult decat atat! Crezi ca sunt un trofeu` si chiar daca` ar fi asa esti departe d premiuu`!

De atat barfa m`am intoxicat, dar s` stii` ca omul` nebarfit e 0m ratat

Cum vrei sa ai cand nu iti doresti? Cum poti sa ceri daca nu indraznesti?

Fundita:X?

| Alecsa01 a răspuns:

0` sa` incerc` sa` fiu` ce` vreau` sa` fiu`. cat` de` bine`, cat` de` rau`, nu` stiu` cat` de` riscant` nu` ma` intereseaza`!;-j

● Uneori`. pentru` ca` visele` sa` se` implineasca` este` suficient` sa` le` ai`!; x

Imi pare rauu`, dar n`am pret! T simti proprietarul` me0, sunt mai mult decat atat! Crezi ca sunt un trofeu` si chiar daca` ar fi asa esti departe d premiuu`!

De atat barfa m`am intoxicat, dar s` stii` ca omul` nebarfit e 0m ratat

Cum vrei sa ai cand nu iti doresti? Cum poti sa ceri daca nu indraznesti?