| Steluta22 a întrebat:

Hei,tocmai ce ne-am despartit eu si prietenul meu, si as vrea si eu niste statusuri sa ii dovedesc ca nu este usor sa uiti tot ce a fost.puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| SefaTa97 a răspuns:

Acum totul e șters între noi, doar amintiri... Păcat! Ne iubeam de când eram copii

Imi e teama.Pur si simplu imi e teama sa ma mai indragostesc din nou.O parte din mine isi doreste din toata inima acest lucru iar o parte spune STOP! Nu iti ajunge cat ai suferit?

El ride Ea plînge.El o înşealăEa nu crede... El o ignoră... Ea il iubeşte. El o paraseste Ea suferă. El se întoarce. Ea nu mai este!

Nu sunt perfecta, dar promit ca o sa-ti lipsesc!

Numar zilele pana cand o sa ne-ntalnim. Ma omoara gandul ca vreau sa te vad si nu pot

Am inteles ca totul s-a terminat, dar intelege si tu ca e greu de uitat

Mulţi spun "te iubesc" cu alt nume în gând!

Fara tine ma sting. Ma hranesc doar cu nopti din trecut. Stelele plang in urma ta. Cum as putea sa uit. Cerul e trist. toate vorbesc numai de noi. iar mie. mi-e dor de ochii tai

Sa ma bucur pentru ca suntem prieteni sau sa fiu trista pentru ca mai mult de atat nu vom fi niciodata? Credeam ca iubirea noastra e unica sub soare. Dar pentru tine n-am fost decat o fata oarecare. Sa stii ca nu-mi lipsesti. Imi lipseste doar cel care credeam ca esti

Am invatat sa iubesc tot ce era al meu. Dar am putut sa traiesc si fara ce nu aveam!

As vrea să uit tot ce a fost, insă inima nu mă lasă

Vreau sa simt din nou ca pot sa zbor. Am incercat dar nu te pot uita asa usor. Mor incet, simt cum totul ma doboara. Hai sa o luam de la inceput, suferinta sa dispara!

Facând tot ce îţi stă în putinţă să îl recâştigi, ai realizat că nu merită!

Si noaptea ma adormeai cu povesti, mi-e atat de dor de tine, UNDE ESTI?

4 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Statusurile dovedesc că încă sufei, nu că ai trecut peste.

| Steluta22 explică (pentru Musique):

M-am gandit la asta.Dar el m-a ranit foarte tare prin cuvinte, ma gandeam ca ar trebui sa il ranesc si eu pe el tot asa, dar intr-un mod diferitsad

| Meap a răspuns:

Bai fato, cati ani ai? 11-12?
Lasa status-urile si prostiile, pune mana pe-o carte ca rade ala de tine si de status-urile tale oh go on.
Vai de capu' tau.

| Steluta22 explică (pentru Meap):

Nu te pune nimeni sa raspunzi daca nu-ti convinewinking Bafta!