| ChrissAndrea013 a întrebat:

TPU, ajutor! Pentru cine se uita la The Vampire Diaries, Damon Salvatore este in realitate cu Stefan Salvatore? Am văzut pe Facebook-ul lui Damon ca are o poza cu Ștefan cand se plimbau si se țineau de mana. Ajutor!

Răspuns Câştigător
| R3dEyE a răspuns:

laughing)
Cei doi sunt foarte buni prieteni. Au recunoscut si ei ca au ajuns sa fie frati si in viata reala.
PS:Ian (Damon) a fost impreuna cu Nina (Elena). Insa in momentul de fata e impreuna cu Nikki Reed.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nuuuu, Paul Wesley din cate stiu eu e casatorit, si cel mai probabil si Ian are o relatie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa fie împreună?
Damon e împreună cu Elena, nu in film, si poza cred ca era ceva in care sa reprezinte doi frati total opusi.