| ella_5698 a întrebat:

TPU am inghitit colorant de par spay dala rosustraight facece se intampla?crying

5 răspunsuri:
| Annd a răspuns:

Accidental sau? In orice caz, daca ti se face rau, du-te la doctorwinking

| MariA00 a răspuns:

Nu te speria si clateste-ti gura cu apa apoi bea un pahar de apa cu putina sare, iar daca ai stari de voma, dureri de cap, de burta ar fi mai bine sa consulti un medic. Pa! Numai bine! FUNDA?

| iubitica_2607 a răspuns:

Mori daca e o cantitate mare

| gabelu_1004 a răspuns:

Du-te cat mai repete la spital sa-ti faca spalatura la stomac

| ella_5698 explică:

Spray scuze