| Luci88 a întrebat:

TPU. am instalat windows 7ultimate dar nu imi merge sunetul. cand deschid winampu imi apare o >eroare device not found. please select another device in configuration. eror code: 88780078

ce trebuie sa fac? funda + vot va multumesc!

Răspuns Câştigător
| NatureSelf a răspuns:

Baga cd-ul cu driverul de la sunet. dai click dreapta pe my computer prosteries->handwears->soundcard->diver->update all.
La urma te intreaba de locatia driverului. si bagi cd-romul sau dwd romul. apoi isi face singur. bafta

2 răspunsuri:
| Andrei233 a răspuns:

Trebuie să instalezi driver-ul de sunet.

| ROB3RT89 a răspuns:

N-ai instalat driveru audio, innstaleza'l de pe cd-ul placi de baza! Daca nu mai ai cd-ul cu driveri, intra pe site-ul producatorului placi tale de baza sau floseste slimsdriver pentru update driveri! Programul il poti descarca de aici=>http://www.driverupdate.net/