| Lost In Your Smoke™ a întrebat:

TPU, am nevoie de ajutorul vostru.
Azi noapte am avut un vis cel putin ciudat.Am visat-o pe Madalina Manole cantand langa un barbat in cosciug intr-un fundal gri.Nu asta conteaza. Ea canta o melodie pe care nu am auzit-o pana acum thinking Stiti cumva, are ea o melodie in care spune de ceva gen " nu pot face muzica fara tine?". Ajutati-ma ca am intrat in paranoia

1 răspuns:
| Hazelnuttie a răspuns:

Doamne, ce vise mai ai si tu ```. Eu sunt fan mare Madalina Manole dar nu cred ca are melodie in care spune aceste cuvinte ```. laughing