| JaneEyer a întrebat:

TPU! Am o problemacryingAm vrut sa-mi mut pozele din telefon pe cardul de memorie, le-am mutat, am scos cardul sa-l bag in adaptor si sa descarc pozele in laptop, dar nu a mers, nu am nici o idee de ce.Am mai incercat de cateva ori, nu a mers. apoi am bagat cardul innapoi in telefon si nu mai aveam nicio poza [din vreo 600], iar melodiile din 100 si ceva au mai ramas vreo 10-15straight facecryingCe credeti ca s-a intamplat? Le pot recupera? Telefonul este Samsung Champ Duos.

1 răspuns:
| RandomStudent a răspuns:

Nu cred ca le mai poti recupera.Iti recomand cand mai vrei sa muti fisiere de pe telefon-card si invers selecteaza optiunea "copy" si abia dupa ce iti apar in laptop le stergi din telefon ca sa fii sigura.Ai mai putea introduce cardul in telefon si apoi sa il conectezi in laptop sa vezi daca iti apare, si verifica si memoria sa vezi daca este ocupata.