| XxRoyalxX a întrebat:

TPU am un baiat super in clasa si lui nu ii place de mine de alta fata din clasa ce sa fac ca sa ma placa...crying Caci si eu simt ca il plac dar el pe mine nu ma place

Răspuns Câştigător
| EvellineDub a răspuns:

Poate are alte gusturi,totusi poti incerca sa fii amabila si de treaba, accepti situatia, nu-l poti obliga sa fie cu tine daca place pe altcineva.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Accepti situatia asa cum e, daca il vezi ca nu mai are interes in fata care o place te bagi tu pe el.

mira
| mira a răspuns:

Dragoste cu sila nu se poate.El are alte gusturi.

| isis5001 a răspuns:

Fii amabila cu el, dar nu f tare astfel incat sa para ca esti in limba dupa el. Baga-te in vorba cu el, dar tot ce ii spui spune-i cu cap, nu vorbi numai ca sa te auzi vorbind. Adica spune-i despre cat de grea e tema la mate sau ce misto e cantaretul lui preferat sau cat de mult iti plac masinile si creeaza o astfel de legatura. Sa nu pari disperata ca altfel va face misto de tine.