| Mady_Pisycu_1996 a întrebat:

TPU as vrea si eu niste statusuri gen: Te iubesc pentru ceea ce esti nu pentru ce vor alti sa fii...

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

''Ea iubeste moartea, el iubeste sa traiasca, ea ar muri pentru el, el traieste pentru ea''

| para001 a răspuns:

Un simplu TE IUBESC nimic mai mult

| MeGustaTeGusta a răspuns:

TE IUBESC! .....Ciudat cum doua cuvinte atat de simple pot ocupa atat de putin spatiu dar atat de mult suflet...

| paulapaulina a răspuns:

Nu uita de cel care e cu tine la greu, acela te va ajuta mereu!
Ea a fost mereu langa mine cand restul m-au lasat si a fost mereucand toti pe la spate m-au acuzat, ea m-a ajutat incet, incet sa devin ce sunt acum si tot ea mi-a aratat care este cel mai bun drum.