| Cosmin13 a întrebat:

TPU! Urgenta, pe 26 am banchet si nu stiu cu ce sa ma imbrac! Eu ma gandeam la un sacou,dala modern,cu niste blugi negri sau chiar albi sau cu tenta de maro,(sacoul este un albastru inchis si in coate are niste bucati cusute,de culoare maronie), un tricou ce niste imagini/logouri pe el de culoare alba sau neagraVoi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| Aby_abby_1994 a răspuns:

Cred ca ai sparge audientele....kiar daca poate colegele tale merg in rochita ce conteaza? ....si mie imi plac sacourile de genu asta:X daca tu te simti bine ce conteaza si as spun ca niste pantaloni maronii ar merge ff bine:* funda?happy