| biutza1419 a întrebat:

Tpuu. Am un telefon Vodafone smart mini şi mi se aude incet ce aş putea să fac să se auda mai tare? P.S Dau fundiţă. :*

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi sonorul, acolo este problema.
Pa, pa.

| OnuOnulică a răspuns:

Buna
Uita-te la sonor poate din cauza asta e.
Pa!

| CaptainPanda a răspuns:

Incearca sa dai sonorul mai tare din marinea telefonului sau daca nu merge cauta in setari probabil la sunet ori profil telefon big grin

| biutza1419 explică:

E dat la maxim

| biutza1419 explică:

Nu conteaza pentru ca l-am facut mi-a dat cineva un cod

| Alexutsa123 a răspuns (pentru biutza1419):

Heii, Biutza1419 ..ma poti ajuta si pe mine te rog..am si eu un Vodafone smart mini2 alb si mi se aude incet si ii dat la maxim volumu si tot asa se aude..si are o prietena pe negru si al iei ii se aude tare...te rog.Dau Funda! :*

| biutza1419 explică (pentru Alexutsa123):

Da pot dai la tastatura unde scrii numere de telefon si tasteaza codul: *#*#3646633#*#* dupa dai hardwer testing dupa audio si loud speaker mod si scrii 166

| biutza1419 explică (pentru Alexutsa123):

Incearca codul asta *#*#3646633#*#* si dpa te descurci