| greenstar a întrebat:

Trebuie sa ii iau cadou unei fete din cls, de mos secret si nu stiu ce as pute sa ii iau.Mama ma bate la cap sa ii iau papuci de casalaughingdeci imi trebuie ajutor de la TPU! funda!

Răspuns Câştigător
| emabrumareanu29 a răspuns:

O bratara, un lantisor, o pereche de cercei. vezi tu, ceva care sa ii placa. nu as recomanda animalutze de plus pentru ca de obicei stau aruncate pe vreun raft etc. papuci- IN NICIUN CAZ!

3 răspunsuri:
| KatnissEverdeen a răspuns:

O bratara
O pereche de cercei
Un lantisor
Un parfum
Un album foto
O rama foto
Un set de lumanari si betisoare parfumate
Un ingeras micut de portelan pentru ornament

| PisicaRoz a răspuns:

Aolo x_x in niciun caz sa nu ii iei papuci de casalaughingpoate un parfum,un ursuletz mucuts de pluslove struck, o bratara, etc oricum sa ii iei ceva frumos va apercia:*

| CrinaC a răspuns:

I-ai un lantisor dragut, nu trebuie sa fie scump (: