| anonim_4396 a întrebat:

Trebuie sa invat mult pentru maine... voi cum puteti unii?

Răspuns Câştigător
| Jojolina92 a răspuns:

Simplu:
Inveti nu tocestiwinking
Si daca te-ai apucat de invatat nu trebuie sa te gandesti la alte chestii. Ce-ti face prietenul, ce lunga e lectia, ca de fapt e si cam uratica. Bafta!

2 răspunsuri:
| AloneQsFini a răspuns:

Incearca sa inveti logic, nu mecanic.Incearca sa gandesti ce inveti, sa intelegi de ce e asa, si sa-ti pui si mintea o tar la contributie.

| adrian062 a răspuns:

Mai intai mananc, ca nu pot sa te apuci de invatat cu burta goala dupa fac curatenie in camera, ca daca nu e curatenie in camera nu te poti concentra nu iar apoi dau "play" la un song ca sa intru intr-o atmosfera placuta iar apoi incepe greul "invatatul" ( eu totusi invat pe muzica, invat mai bine ma relaxeaza altfel nu merge la mine)
Funda? [fi primawinking]