| matei28 a întrebat:

Pana maine trebuie sa invat sa sarut... dar nu stiu cum, nu am mai sarutat un baiat pana acum. Puteti sa imi spuneti si mie ce trebuie sa fac?

HELP ME!

Răspuns Câştigător
| bebelotz a răspuns:

Hey Iulia draga, relaxeaza-te. Nu este cine stie ce mare greutate sa saruti un baiat pentru prima data, mda stiu emotiile primului sarut, stiu si eu am fost la fel ca tine acum 4 ani laughing dar am trecut peste si a fost super ok, crede-ma ca daca si tipul respectiv are un sarut dulce iti va placea foarte mult, nu-ti mai face atatea probleme, o sa fie bine, ai sa veziwinking succeswinking

5 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Relax!oh go on Las' ca o sa iti dai seama ce sa fai la mmentul potrivit, totul vine de la sine!

| BDorin a răspuns:

I-ate dupa el, nu te intimida, inchide ochii tongue savureaza momentul happy primul sarut e cel mai fain happy

| Ramo_9946 a răspuns:

Nu trebuie sa stii sa saruti, asta vine d la sine.Pe parcurs o sa inveti sarutul frantuzesc si multe altele.Baftaa

| numedeutilizator a răspuns:

Draga mea, crede-ma ca toate am fost in situatia ta la un moment dat, dar iti dau un sfat care la mine a functionathappy Lasate purtata de val, fa exact cu simti. si crede-ma ca atunci cand o sa fi acolo, nu o sa-ti amintesti nici un sfat de pe TPU. o sa tremuri putin si o sa te gandesti numai la tine si la iubitul tau. ai incredere in tine happy te pup

| matei28 explică:

Multumesc pentru raspunsuri