| GulDan a întrebat:

Trebuie sa-mi fac prieteni noi neaparatsad pentru ca "prietenii"mei in ultimu timp nu mai vor afarasad din motive personale.

Dati-mi un sfat..inafara de facebook ca nu e o idee asa buna.

1 răspuns:
| Buburuzăăăă a răspuns:

Depinde cred că ești băiat nu? Dacă ești băiat niciodată să nu te dai gen „ Boss de boss„ că practic ești prost de prost dacă înțelegi ideea. Pentru ați face prietenii noi trebuie să fii foarte comunicativ și deschis. Ei trebuie să aibă încredere în tine și tu în ei. Încearcă să te apropii de colegii din școala / clasă... Sper că te-am ajutat.