| ddnddy a întrebat:

Buna,as vrea si eu un sfat am 16 ani si acum vreo 5 luni am fost cu un baiat de 22 de ani, bineinteles ca nu am facut nimic am fost vreo 8 luni impreuna si ne-am despartit in timp adica am inceput sa ne racim si dupa primele uni de relatie primele 5. a inceput sa ma caute cam o data de 2 ori pe luna cu toate ca stam pe aceiasi strada, avem prieteni comuni...am uitat sa precizez era o relatie ascunsa din motive personale si mai iesim pe afara cu prietenii..si cand sunt doar eu si cu el se poarta cam ciudat,gen incepe sa ma pupe, eu il resping dar tot incearca.nu stiu ce sa cred nu stiu ce sa fac un sfat?

Răspuns Câştigător
| Teodoraa6 a răspuns:

Avand in vedere ca el are 22 si nici nu te baga in seama vine si te pupa doar cand sunteti singur cred ca asteapta ceva de la tine. sau ii este rusine ca este cu cineva de 16 ani. dar cu siguranta vrea sa te culci cu el

2 răspunsuri:
| SimiiiSimona a răspuns:

Poate nu mai ții la el. Depinde in ce fel de imprejurări v-ați cunoscut. Incearcă să vorbești cu el. Vă mai dau un sfat: Faceți publică relația. Dacă vă iubiți, de ce să ascundeți asta?

| ddnddy explică (pentru SimiiiSimona):

Eu tin la el...