| summertime a întrebat:

Trebuie sa plec luna viitoare la mare si stau cam 5 zile.Problema e ca trebuie sa merg fara parinti si nu obisnuita sa stau fara ei prea mult.Va rog sa imi spuneti ce sa fac ca sa nu imi mai fie dor de ei.

Răspuns Câştigător
| andreeasmecheradesmechera a răspuns:

Da o sa te distrezi de minune MBF.

3 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Eu sincre nu te înțeleg, de când eram mică cea mai mare fericire era când plecam fără părinți undeva, atunci poți să faci ce vrei. Dacă îți e dor de ei sună-i, ia-ți o poză cu ei, știu eu. Oricum nu cred că o să mori de dor în 5 zile.

| Dya_2387 a răspuns:

Poi ia o poza cu ei cu tine, sau suna-i, daca iei laptopul cu tine si ai net a-le web... funda te rog?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu o sa iti fie dor de ei pr ca o sa te distezi de minune. Crede-ma!